MATBORD samt STOLAR, 4st. 1950-tal.

Runt matbord, bonat trä, två iläggsskivor à 34,5. Diameter 104,5, höjd 75 cm. Stolar med stoppad sits, raka ben.

Bruksslitage, repor, klädsel med enstaka fläckar.

Utropspris
3 000 SEK