Smycken
411852

ARMLÄNK, guld 18K, HHn, Stockholm 1946. Vikt ca 50 gram.

Längd ca 20 cm.

Slitage.

Proveniens

Gåva från Stig Järrel till hustrun Ingrid.

Utropspris
15 000 SEK