BORDSLAMPA, mässing, AB Fagerhults 1900-talets andra hälft.

Mässing med detaljer i plast. Märkt med etikett. Höjd ca 59 cm.

Smärre slitage och rispor, enstaka mindre skada. Ej funktionstestad.

Utropspris
2 000 SEK