KANDELABRAR, ett par mässing, möjligen Gusum. 1900-tal.

För två ljus. Höjd ca 39 cm.

Slitage, repor, nagg och märken. Smärre bucklor. Någon missfärgning. Skadad yta på den ena stakens fot.

Utropspris
2 000 SEK