ARMBANDSUR
Eterna Matic 1000, concept 80, 1960-/70-tal.

Guld på stål. Vit urtavla. Stavindex. Datumvisning. Diameter ca 35 mm.

Konditionsrapport

Ej funktionstestad. Plastglas med repor.

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Fraktkostnad saknas kontakta kundservice för prisuppgift

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    8631235 bukobject
    • 8631235 thumb
    • 8631233 thumb
    • 8631236 thumb
    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    0

    Bevakningspriset är ej uppnått

    Budhistorik (0 bud)