SOFFA, Parker Knoll, 1990-talets slut.

Beige 3-sitssoffa, kuddarna med löstagbar tygklädsel. Hjultrissor framtill.
Längd 280 cm, djup 90 cm, tot. höjd 82 cm. Intyg. Stommen med ikraftvarande garanti.

Bruksslitage, ställvis fläckar, reva.

Inhandlade på NK i Stockholm.

Utropspris
500 EUR