LEKSAK, bil, plåt, Kingsbury Toys, USA, 1900-talets första hälft.

Grön. Gummihjul märkta Kingsbury Toys, Keene NHUSA. Batteridriven. Längd 37 cm.

Batterilucka saknas. Repor och märken. Grill med smärre skada.

Utropspris
1 500 SEK