FOTOGRAFIER, ca 47 st, Helsingfors, Viborg, Sortavala, Hangö. Tidigt 1900-tal.

Även Terjoki, 2 st, och Walamo, 1 st.
M.L. Carstens, Carl G. Krüger samt Knackstedt&Näther, Hamburg.
Bildstorlek ca 12,5x17 cm.

Sedvanligt slitage med fläckar och gulnader. Ej genomgångna.

Utropspris
200 EUR