Madeleine Pyk – en samling F769

Nils Tydén

(Sverige, 1889-1976)
Nils Tydén
(Sverige, 1889-1976)

NILS TYDÉN, olja på pannå, signerad och daterad -46.

Sommarlandskap vid vatten med blomster. 38 x 46.

Obetydliga repor.

Konstnär

Utropspris
3 000 SEK