414525

BROSCH, silver med rosenslipade diamanter, troligen 1700-tal (senare omarbetning) Vikt ca 3 gram

Rosenslipade diamanter i olika storlekar. Längd ca 2 cm. Smyckesdel omarbetad till brosch troligen under 1900-talet.

Omarbetad. Slitage. Lagning.

Utropspris
2 000 SEK