KARMSTOLAR, 4 st, svartlackerat trä, stål, rotting, 1900-talets andra hälft, Italien.

Rottingklädd rygg och sits. En stol med etikett "Made in Italy". Höjd 80 cm.

Slitage. En stol med obetydlig skada på rotting. Repor. Mindre färgbortfall.

Utropspris
1 500 SEK