ARMBANDSUR, herr, Certina, Bristol 190, Automatic, stål. 1960-tal.

Automatisk, datum, silverfärgad urtavla med svartmålat stavindex, diameter 35mm. Öppningsbart stelt stålband, omkrets 17,5cm.

Slitage. Repor. Smärre anlöpning på urtavla. Fluorescens skadad. Ej funktionstestad.

Utropspris
2 000 SEK