Certina, boett och integrerad korridorlänk (viklås med Certina logo) 18k guld, manuell, diameter 18mm, längd 18-17cm. Exakt, boett 14k guld, manuell, diameter 22mm, länk i doublé.
Certina slitage, smärre nagg på glas. Exakt med bucklor och skador. Ej funktionstestade.