PROJEKTOR, Bausch & Lomb, USA, 1900-tal.

Svartlackerad. Höjd 43 djup ca59 cm. Brickmärkt.

Slitage. Avslag. Ej genomgången. Ej funktionstestad.

Utropspris
1 500 SEK