Madeleine Pyk – en samling F769
415179

HÄNGE, 18 k guld, silver, stor rosensten samt odlad barock pärla, tidigt 1900-tal.

Rörliga kläppar. Hängets längd ca 43 mm. Kedjans längd ca 40 cm.

Mindre slitage. Senare kedja.

Utropspris
15 000 SEK