BESTICKSERIE, 58 delar. 800 silver Tyskland tidigt 1900-tal. Vikt inklusive knivar 4169 g, exklusive knivar 2689 g.

12 skedar längd 21, 5 cm. 21 gafflar längd 21 cm. 21 knivar längd 25 cm. 2 ströare längd 13 cm. 1 såsslev längd 17,5 cm och en soppslev längd 33 cm.

Bruksslitage.

Utropspris
1 800 EUR