Haakon Jensen Kaulum

(Norge, 1863-1933)
Haakon Jensen Kaulum
(Norge, 1863-1933)

HAAKON JENSEN KAULUM, olja på duk, sign o dat 89.

Fjordlandskap. Ca 46x62,5 cm.

Slitage, repor, krackeleringar, smuts, gulnad.

Utropspris
4 000 SEK