SALONGSGRUPP, 10 delar, empirestil, omkr 1900

Mahogny. 4 stolar, 4 karmstolar, soffa samt bankett. Samtliga klädda i grönt tyg med bronsbeslag.

Slitage, repor, smuts, revor, fläckar, trasig sadelgjord med resår.

Utropspris
12 000 SEK