ARMBANDSUR, herr, 18k guld, Longines, 1960/70-tal. Vikt ca 55 gram.

Manuell, ljus urtavla märkt "LONGINES", med stavindex i svart och guld, plexiglas, diam ca 35 mm. Boettnr 18228255. X-länk i 18k guld.

Bruksslitage. Glas med repor. Urtavla med mycket små anlöpningar. Ej funktionstestad.

Utropspris
8 000 SEK