MINIATYRER och SKÅLAR, 22 st, keramik, Sune Nilsson, Elsa Söderberg, Sven Hofverberg, Rolf Palm.

18 vaser samt 4 skålar. Signerade. H 3.5-12 cm.

Några krackelerade samt nagg.

Utropspris
800 SEK