SKÅP, Treman, Rottne, 1900-talets andra hälft.

Lackat lövträ. Två lådor, två par skåpsdörrar. Längd 120, djup 42, höjd 144 cm. Nyckel finns.

Bruksslitage, repor samt stötmärken.

Utropspris
2 000 SEK