LINNESKÅP, 1930-40-tal.

LINNESKÅP, 1930-40-tal.

Ek. Pardörrar med kartuschdekor, hyllinredning, en utdragbar låda.
Nyckel finns till en dörr.
Bredd 104 cm, djup ca 55, höjd 181 cm.

Lådan och en dörr går ej att öppna, låsta, saknar nycklar. Lådans handtag saknas. Slitage och stötmärken.

Utropspris
150 EUR