BYRÅ. Barockstil 1900-tal.

BYRÅ. Barockstil 1900-tal.

Svängd form, 3 lådor. Blåmålad. Med lös benställning. Längd ca 74, djup ca 39, höjd ca 72 cm. Nyckel finns.

Slitage, repor och mindre stötmärken, färgbortfall. Renoverad.

Utropspris
3 500 SEK