BLOMSTERBORD, rokokostil, 1800-/1900-tal.

Målat. Skuren dekor av rocailler och bladverk. Insats av plåt. Längd 74. Bredd 36. Höjd 75 cm.

Några sprickor. Repor och märken. Förstärkt.

Utropspris
3 000 SEK