TÅG samt RÄLS, Karl Bub, 18 delar, tidigt 1900-tal.

Mässing, plåt, järn. Tåg samt 17 delar räls. Tåg med längd 20. Skenbredd: 3,3 cm.

Ej funktionstestad, intryckningar, rispor, bruksslitage, en lös del medföljer.

Utropspris
2 500 SEK