KARMSTOL, "CH 25", Hans J. Wegner, Carl Hansen, Danmark, 1900-talets slut.

Sits samt rygg med flätad papperssnöre. Bredd 70 cm, höjd 72 cm.

Samtliga fogar lösa. Flätning skadad. Lackslitage.

Utropspris
200 EUR