DAMARMBANDSUR, 18k guld med briljantslipade diamanter, Rolex Oyster Perpetual Datejust. Helhetsvikt 67,7 g.

Serienumer 7641928. 1980-tal. Urtavla prydd med briljantslipade diamanter. Jubilearmband. Diameter 2,5 cm. Orginal ask.

Bruksslitage. Intyg. Enligt uppgift service gjord 2009.

Utropspris
6 200 EUR
Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?