DOCKSKÅPSMÖBLER, 4 st, BRIO leksaker, Design Arne Jacobsen, 1960-70-tal.

Fåtölj "Ägget" samt fotpall. Soffa "Svanen" och runt soffbord. Röd filtklädsel.

Ytsmuts, bruksslitage.

Utropspris
150 EUR