PARTI AUTOGRAFER OCH FOTOGRAFIER, bla Sickan Carlsson, Bibbi Andersson, Povel Ramel. 1950-70-tal.

Även bla Tova Carsson, Nils Poppe, Åke söderblom, Siv Malmqvist, Gunnar Hellström, Birgitta Andersson, Hasse Ekman, Eva Henning. Autografblock resp ett antal lösa autografer på foto, vykort, korrespondenskort. En mindre antal fotografier från artistuppträdande medföljer. Bladstorl 9 x 12-27 x 22 cm.

Slitage. Någon med fläckar.

Utropspris
1 500 SEK