Smycken
418919

ÖRHÄNGEN, ett par, 14k vitguld med kyanit ca8,1x6mm och små diamanter. 2000-tal. Vikt 4g.

Carmoséfattning, längd ca1,6cm.

Obetydligt slitage. Mindre nagg på gördel.

Utropspris
4 000 SEK