SERVISDELAR, 6 st, bl a "Fresta" och "Malta", Rörstrand, omkring 1900-talets mitt.

2 karotter samt serveringsfat och skål.

Bruksslitage, tillverkninsdefekter. Några delar med missfärgningar.

Utropspris
1 500 SEK