419280

SOFFBORD, 1930-tal.

Soffbord, 1930-tal.
Soffbord, 1930-tal.
Soffbord, 1930-tal.

Björkfanerad. Rund skiva på svärtade kopplade ben. Diameter 90, höjd 74 cm.

Bruksslitage, repor.

Utropspris
2 000 SEK
Rekommendationer