François Pascal Simon Gerard

(Italien, 1770-1837)
François Pascal Simon Gerard
(Italien, 1770-1837)

FRANCOIS PASCAL GERARD, hans art, olja på duk, otydlig signatur.

Kvinna med två barn. 92 x 72.

Krackeleringar. Färgbortfall. Repor. Lagning.

Rapps Konsthandel.

Utropspris
6 000 SEK