PARTI LEKSAKER, 8 delar. Bl a "Tractor with cargo trailer, Friction, Japan. 1900-tal.

Traktor med släp. Originalkartong. Längd inkl. släp 43.
Bil, grålackerad. Japan. Längd ca 22.
Tre små bilar i litograferad plåt. Västtyskland. Längd ca 9-8.
Symaskin i originalkartong. Tyskland.
Mekaniskt djur. Längd ca 11.
Byggsats, Buss, Dinky Kit.

Slitage. Märken och repor. Ställvis kraftiga slitage. Ej genomgånget. Ej funktionstestad. Kraftigt slitage på kartongerna.

Utropspris
2 000 SEK