Smycken
420306

RING, 14k guld med flerfärgade safirer. 2000-tal. Vikt 3,8g.

Kanalfattning, princesslipade safirer. Storlek 17/53.

Obetydligt slitage. Skena obetydligt ojämn.

Utropspris
3 000 SEK