STOLAR, 6 st, "Cicero", Kenneth Bergenblad, Dux, 1980-tal.

Alcantaraklädda sitsar. Underrede i förkromat stål.

Bruksslitage.

Utropspris
2 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Important Timepieces 655

25. Tudor, Submariner, "MK5 Dial", ca 1967.
Utropspris
50 000 - 70 000 SEK
Budhistorik
60 000

ditt bud
48 000

ditt bud
46 000

ditt bud
Aktuellt bud:
60 000 SEK