SOFFBORD, France & Son, Danmark 1900-talets mitt.

Palisander. Längd 150 cm, bredd 66 cm, höjd 54 cm.

Fläckar, repor, bordsskivan delvis blekt. Fanerskada på kanten.

Utropspris
150 EUR