Axel Leopold Wiberg

(Sverige, 1867-1890)
Axel Leopold Wiberg
(Sverige, 1867-1890)

AXEL LEOPOLD WIBERG, olja på duk, signerad och daterad 1892.

Flicka framför stadslandskap. 64 x 47 cm.

Krackeleringar.

Utropspris
5 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

114. Axel Salto, skål, stengods, Royal Copenhagen, Danmark, modell 20681.
Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK