GOLVLAMPA, "Tolomeo Mega Floor lamp", Michele de Lucchi and Giancarlo Fassina, Artemide, Italien. H ca 390 cm.

Förkromad metall på rund fot, skärm, dimer (enligt uppgift ny). Ställbar höjd. Max höjd 390 cm. Etikettmärkt.

Slitage, repor, ej funktionstestad.

Utropspris
4 000 SEK