DAVID BOWIE MEMORABILIA, 8 delar, 1970-tal.

8 st fotografier, varav 7 av David Bowie i olika sammanhang. En del på baksidan påklistrade texter, bl.a. "Det bisarra pop-fenomenet David Bowie presenterar sig själv och sina sex nya LP-album från RCA som gjordes under 1973". Olika dimensioner, bl.a. 24 x 18 och 30 x 24 cm.

Slitage. Vikmärken. Hanteringsskador.

Utropspris
1 200 SEK