FRACKUR MED KLOCKKEDJA, 14k resp 18k guld, Alpina, 1930-tal. Vikt 60,8g resp 13g.

Innerboett metall, guldfärgad urtavla, diameter 48mm. Klockkedja, Fantasilänk längd 41,5cm.

Slitage. Anlöpning på boett och urtavla. Ej funktionstestad.

Utropspris
4 500 SEK