Barock

Barock

SKÅP, barock, 1700-tal.

Mörkbetsad ek. Dörrpar, bakomliggande hyllinredning. Två lådor. Bredd 83, djup 38, höjd 160cm. Nyckel finns.

Bruksslitage. Repor. Märken Renoverad och kompletterad. Senare benställning. Färgbortfall. Sprickor.

Utropspris
6 000 SEK