SIDEBOARD, Trio, Nils Jonsson Troeds Bjärnum ur serien "Bra Bohag", 1960.

Fanerad med bland annat teak. 2 skjutdörrar, bakomliggande hyllplan, 5 lådor. Bredd 191, djup 44, höjd 78 cm.

Slitage, repor och nagg. Några mindre genomgående hål på baksida. Någon fläck på ben. Mindre ytliga sprickor (framförallt på benen).

Utropspris
4 500 SEK