Skedar, tänger, gafflar, samt uppläggningsbestick i olika storlekar och modeller. 24 skedar, 4 tänger, 4 gafflar, 11 uppläggningsbestick. Längd ca 10- 24 cm.
Slitage, repor och smärre nagg. Anlupet. Graverade siffror och bokstäver.