GEVÄR

2 st, slaglås, 1800-tal.

En märkt H 1861. Längd 123 och 139 cm.

Konditionsrapport

Laddstake saknas. Skador. Repor och märken. Sprickor.

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    8667309 bukobject
    • 8667309 thumb
    • 8667322 thumb
    • 8667308 thumb
    • 8667310 thumb
    • 8667311 thumb
    • 8667312 thumb
    • 8667314 thumb
    • 8667317 thumb
    • 8667319 thumb
    Auktionen avslutades:
    CEST

    Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien.

    Kontakta oss