GEVÄR
2 st, slaglås, 1800-tal.

En märkt H 1861. Längd 123 och 139 cm.

Konditionsrapport

Laddstake saknas. Skador. Repor och märken. Sprickor.

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Fraktkostnad saknas kontakta kundservice för prisuppgift

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    8667309 bukobject
    • 8667309 thumb
    • 8667322 thumb
    • 8667308 thumb
    • 8667310 thumb
    • 8667311 thumb
    • 8667312 thumb
    • 8667314 thumb
    • 8667317 thumb
    • 8667319 thumb
    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    0

    Bevakningspriset är ej uppnått

    Budhistorik (0 bud)