SKRIVBORD, omkring sekelskiftet 1900.

Skrivklaff i sarg. Två hurtsar med hyllplan och låda. Längd 79, bredd 44, höjd 77 cm.

Kraftig slitage och smärre skador. Nyckel saknas. Nyckel saknas.

Utropspris
2 000 SEK