Peder Mork Mönsted

(Danmark, 1859-1941)
Peder Mork Mönsted
(Danmark, 1859-1941)

PEDER MORK MÖNSTED, olja på duk, signerad och daterad 1881.

Stormande hav. 22x46 cm.

Ytsmuts, färgbortfall.

Utropspris
1 350 EUR