KALENDER, Gütermanns Sysilke, 1900-talets mitt.

Bakstycke i papp. Kalenderhållare i bakelit. Höjd 38 cm.

Smärre kantskador. Kalenderhållarens undersida med skada i bakeliten/del saknas.

Utropspris
1 200 SEK