Smycken
423922

RING, vitguld 18K, "Saffo" Versace, med briljantslipade diamanter tot. 0,59 ct. 1990-tal. Vikt 7,4 g.

Greca-serien.
W/SI. Storlek 17+. Bredd ca 10 mm.

Bruksslitage. Logon nästan helt bortsliten.

Utropspris
650 EUR