425
OKÄND KONSTNÄR, olja på pannå. 1800-tal
OkÄnd konstnÄr, olja på pannå. 1800-tal.

Herre, sign. T.S MANLEY. 25x20. Skulpterad ram. A tergo etikettmärkt,
"Biggs and Sons, carvers, gilders and. picture restorers, Bond Street London."

Retuscher, ytsmuts. Ej examinerad utifrån ram.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
5 000 SEK